BAL KARNAWAŁOWY

„W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi , mali
zgromadzeni na tej sali.”

Karnawał to tradycja przepełniona głośną muzyką, zabawą i śpiewem. Już od samego rana dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spidermana czy Batmana... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich wspaniałych postaci. Rozpoznanie niektórych dzieci było nie lada wyzwaniem. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który zachęcał dzieci do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna, rytmiczna a repertuar bardzo dobrze znany przez naszych przedszkolaków. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze dostarczając tym samym niezapomnianych wrażeń. Wspólna zabawa przyniosła wiele zadowolenia naszym wychowankom, a to było głównym jego celem.
Wszystko co dobre szybko się kończy również i czas wspólnej zabawy dobiegł końca, a dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal odbędzie się dopiero za okrągły rok.