Czy uda się nam wyposażyć przedszkole w oczyszczacze powietrza

Data:

Znalezione obrazy dla zapytania gif czyste powietrzeW trosce o zdrowie dzieci w przedszkolu wspólnie z radą rodziców planowaliśmy zakupić oczyszczacz powietrza do sali, gdzie przebywają  najmłodsze przedszkolaki aby zabezpieczyć je w większym stopniu przed smogiem i alergenami. Zaistniała sytuacja, że być może uda się nam wyposażyć więcej sal w oczyszczacze przy udziale chętnych rodziców, przyjaciół dbających o swoje zdrowie biegając i spacerując.

W naszym przedszkolu ruszyła akcja „Oczyszczacze dla szkół”, zbieramy kroki za pomocą aplikacji Oskub Sponsora i zdobywamy oczyszczacz powietrza dla naszego przedszkola. Grupa, która oskubie najwięcej sponsorów, otrzyma oczyszczacz do swojej sali .

Kroki będzie można zbierać poprzez aplikację od momentu, gdy otrzymamy informację, że do akcji przystąpił sponsor, który chce pomóc naszej placówce.

Jak dołączyć do akcji:

  1. Pobierz i zainstaluj aplikację Oskub Sponsora ze sklepu Google Play lub App Store
  2. Zaloguj się za pomocą maila, Google lub Facebooka
  3. Zezwól na dostęp do Twojej lokalizacji i monitora aktywności
  4. Wybierz nasze przedszkole i swoją grupę
  5. Wybierz sponsora i ruszaj w drogę!

Drogi Rodzicu, możesz przyłączyć się do akcji „Oczyszczacze dla szkół” nie tylko zbierając kroki. Znajdź lub zostań sponsorem akcji, a logo i reklama Twojej firmy pojawią się w aplikacji Oskub Sponsora.

Mam nadzieję, że powyższa akcja będzie kolejnym, wspólnym przedsięwzięciem na rzecz naszego przedszkola i zakończy się sukcesem!!! Powodzenia!!! Barbara Stryjakiewicz

Linki:

strona internetowa

https://oskubsponsora.pl/

profile społecznościowe

Facebook https://www.facebook.com/oskubsponsora/ (konieczność oznaczenia profilu @Oskub Sponsora)

Instagram https://www.instagram.com/oskubsponsora/ (koniecznosć użycia hasztagu #oskubsponsora)

Twitter https://twitter.com/OskubSponsora (koniecznosć użycia hasztagu #oskubsponsora)

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: kontakt@oskubsponsora.pl

Akcja „Oczyszczacze dla szkół”, aplikacja Oskub Sponsora 

O akcji i aplikacji

Nazwa aplikacji: Oskub Sponsora

Aplikacja Oskub Sponsora jest pierwszą polską platformą wspierającą cele dobroczynne i proekologiczne poprzez promowanie aktywności fizycznej.

Nazwa akcji: „Oczyszczacze dla szkół”

Akcja “Oczyszczacze dla szkół” ma na celu walkę z negatywnymi skutkami smogu i ochronę zdrowia dzieci, przez wyposażenie klas w oczyszczacze powietrza. Dzieci spędzają w szkołach dużo czasu, chcemy by mogły oddychać czystym powietrzem.

Zasady akcji:

Akcja zostaje uruchomiona po znalezieniu sponsorów dla placówki. Uczestnictwo w akcji polega na zbieraniu kroków przez użytkowników przy pomocy aplikacji Oskub Sponsora. Celem użytkownika jest uzbieranie 6000 kroków w  ciągu doby. Po osiągnięciu dziennego celu użytkownik klika w reklamę i „skubie” sponsora. Kiedy akcja osiągnie 100%, urządzenie zostaje przekazane placówce.

Kto może być uczestnikiem akcji?

Do akcji może dołączyć każdy, kto zainstaluje aplikację Oskub Sponsora. Aplikacja jest dla każdego, nie tylko dla uczniów. Zachęcamy do udziału w akcji rodziców, rodziny, znajomych i sąsiadów. Akcja odbywa się w formie konkursu międzyklasowego. Klasa, która oskubie najwięcej sponsorów, otrzyma oczyszczacz do swojej sali.

Jak korzystać z aplikacji Oskub Sponsora:

  1. Pobierz aplikację Oskub Sponsora z Google Play lub App Store.
  2. Zaloguj się przez Facebooka, Gmaila, lub stwórz nowe konto.
  3. Wyraź zgodę się na monitorowanie ilości kroków, abyśmy wiedzieli, ile przeszedłeś.
  4. Wybierz akcję „Oczyszczacze dla szkół” i sponsora, którego będziesz skubać.
  5. Wybierz swoją szkołę i klasę.

Zrób każdego dnia 6000 kroków lub ich wielokrotność i Oskub Sponsora

Script logo