DZIEŃ DZIECKA

DZIEŃ DZIECKA

„Kto wiele przebywa z dziećmi, odkryje, że żaden nasz czyn nie pozostaje u nich bez oddźwięku”. JOHANN WOLFGANG VON GOETHE

1 czerwca 2023 r. obchodziliśmy jak zwykle w naszym przedszkolu Dzień Dziecka. Wszystkie grupy zostały zaproszone na spotkanie pod hasłem „Dzieci dzieciom”. Dzieci z grupy III przedstawiły pantomimę „Jaś i Małgosia”, a następnie grupa I i III zainicjowały inscenizację ruchową do piosenki „Góry do góry”, którą podjęły wszystkie dzieci.

W holu przedszkola została przygotowana wystawa zdjęć dzieci różnych narodowości, epok i cytatów z nimi związanych.

Atrakcje czekały też na wszystkich na placu przedszkolnym: dmuchańce, zawody sportowe i zabawy taneczne prowadzone przez instruktorkę panią Agatę Kluziak. Słodkie przekąski: wata cukrowa i popcorn dopełniły radość tego dnia.                                                                                                                                                                Dziękujemy radzie rodziców za ufundowanie wszystkich atrakcji dla dzieci.