JARMARK BOŻONARODZENIOWY

16 grudnia podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Kępnie, dzieci z grupy IV przedstawiły krótką inscenizację świąteczną pt. "Święta tuż, tuż".

Przedszkolaki w formie pantomimy wcieliły się w role rodziny, która oczekiwała pierwszej gwiazdki i przygotowywała się do Wigilii oraz Mikołajek i Reniferów przygotowujących świąteczne prezenty. Na koniec wszystkie dzieci zaśpiewały piosenkę pt "Pierwsza Gwiazdka", a także zaprezentowały swoje umiejętności instrumentalne. Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za obecność, a Paniom za przygotowanie dzieci do występu.

Po występie dzieci, pracownicy przedszkola wystąpili z przedstawieniem pt "Elfy w tarapatach" podczas, którego zaspane Elfy przygotowywały się do świąt oraz poszukiwały zagubionego Mikołaja. W rolę Pani Mikołajowej wcieliła się – Pani Agnieszka, Elfa – Pani Wiesia, Pani Karolina i Pani Natalia, Śnieżynki – Pani Renia i Pani Monika, Narratora – Pani Natalia. Natomiast w rolę Mikołaja – sam MIKOŁAJ. Na zakończenie Mikołaj poczęstował dzieci pierniczkami wykonanymi przez Panie kucharki z naszego przedszkola.

Script logo