MOJE BOŻE NARODZENIE - PRZEGLĄD RECYTATORSKI

20 grudnia odbył się Międzyprzedszkolny Przegląd Recytatorski w Przedszkolu Samorządowym w Mikorzynie pod hasłem "Moje Boże Narodzenie". Udział w konkursie wzięły dzieci z grupy IV - Lena Magiera, Natalia Kuźbik i Kaja Hełka z wierszem pt "Boże Narodzenie" Alicji Iwanek. Dzieci z wszystkich przedszkoli MiG Kępno reprezentowały się przed zgromadzoną publicznością i komisją konkursową . Na zakończenie wręczono dzieciom dyplomy i upominki oraz zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek. Dzieci wystąpiły pod opieką pani dyrektor Basi, która wspólnie z nimi wybrała się na autokarową wycieczkę do Mikorzyna.

Gratulujemy wspaniałego występu, a rodzicom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu dzieci do konkursu.