NOC BIBLIOTEK 2023

W sobotę 7 października 2023r. w godzinach popołudniowych przedszkolaki wraz z rodzicami i babciami odwiedziły Powiatową Bibliotekę Publiczną. Na zaproszenie pana dyrektora Wiesława Walasa wzięliśmy udział w niecodziennym wydarzeniu: Noc Bibliotek. Na początku spotkania wspólnie z Mądrą Sową przypomnieliśmy zasady segregowania odpadów. Za prawidłowe udzielone odpowiedzi dzieci nagrodzone zostały  pamiątkowymi puzzlami. Następnie obejrzeliśmy film pt." Moja mama gorylica". Spotkanie w gronie najbliższych umilone zostało słodkościami i kolorowymi balonami.

Na zakończenie przedszkolaki wraz z panią dyrektor Basią przekazały panu dyrektorowi Wiesławowi jesienny bukiet i dyplom wraz z podziękowaniami za udział w bibliotecznym  wydarzeniu. Dziękujemy wszystkim opiekunom za przybycie z dziećmi do biblioteki.