WYCIECZKA DO TEATRU

Data:

Pierwsze dni czerwca obfitowały w wiele atrakcji, już drugiego czerwca dzieci z oddziałów IV i VI wyruszyły wraz z opiekunami na wycieczkę autokarową do Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu na spektakl pt. "Zębowe Love", dzięki któremu mogliśmy przenieść się do zupełnie odległej ale jakże barwnej i słodkiej krainy.

Profesor Smakowicz z Pychotkowa spędzał całe noce w laboratorium, gdzie zajmował się tworzeniem nowych owoców. W portfolio ma już egzotyczne marango, ogródkowe truskagrona i słodkiego bananasa. Mieszkańcy doceniają jego zdrowe i smaczne, choć nieco zmodyfikowane wynalazki. Jednak pewnego dnia, kiedy przy straganie Profesora zjawiła się przepiękna nieznajoma, spokojne życie mieszkańców tej magicznej krainy obróciło się do góry nogami. Owładnięty szaloną miłością Profesor, aby trafić do serca urodziwej damy – oczywiście przez żołądek – postanawia skorzystać z pomocy podstępnej Baby Jagi. Profesor jeszcze nie wiedział wówczas, jak zgubny wpływ na pychotkowian będzie miał tajemniczy biały piasek z pustyni Sacharozy…

„Zębowe LOVE” to szalona, bajkowa, muzyczna podróż dla tych małych i tych całkiem dużych. Ze sztuki autorstwa Antoniego Machonia, widzowie nie tylko dowiadują się o tajnikach pracy wróżek zębuszek, ale także dlaczego cukier szkodzi i poznając przy tym zasady dbania o zdrowie zębów.

Script logo